O SIA EUROSTRADA

SIA EUROSTRADA jest spółką prawa handlowego, z siedzibą w Rydze. Powołana została w 2012 roku do zadań związanych z obsługą głównie polskich grup zorganizowanych oraz do działań promocyjno-marketingowych popularyzujących Łotwę wśród Polaków.

Jesteśmy związani z Łotwą - jesteśmy mieszkańcami Rygi i zawodowo zajmujemy się obsługą grup turystycznych, w szczególności grup z Polski. Chcemy, aby Łotwa przestała się kojarzyć jako wielka niewiadoma, jako kraj kryzysu gospodarczego ostatnich kilku lat, jako kraniec Europy.
Co prawda nasz kraj jest niewielki, ale na tym niewielkim kawałku ziemi znaleźć można wiele cudownych zakątków, wiele interesujących zabytków oraz polskie ślady. Jest to kraj nowoczesny, choć czasami targany wewnętrznymi sprzecznościami, jak to czesto bywa w młodych, jeszcze nie okrzepłych ustrojach demokratycznych.

Zajmujemy się również promocją Łotwy wśród polskich internautów. Łotwę - kraj przepięknych cudów przyrody czy zabytków architektury - będzie promować specjalnie tworzona strona w języku polskim - chcemy, aby Państwo przyjechali do nas z wycieczką czy na wakacje.

Dlaczego warto wybrać nas?

Posiadamy szerokie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych na Łotwie. Wsród naszych klientów są duże zakłady pracy, agencje rozwoju realizujące projekty unijne, biura podróży z Polski i inne podmioty. Organizujemy również imprezy sylwestrowe dla singli w Rydze.
Dla nas ważne jest to, aby nasi turyści poznali i zachwycili się Łotwą, krajem stosunkowo mało znanym Polakom.

Marek Turtajew, Telefon w Polsce: +48 694 544 855
Email: kliknij i napisz maila