Oferta dla grup zorganizowanych

hotele Ryga, hotele ŁotwaPokoje hotelowe dla grup.
Oferujemy noclegi dla grup szkolnych, budżetowych, tranzytowych i przybywających w celu zwiedzania Łotwy.
Posiadamy propozycje dla wszelkich grup turystycznych.

obiady dla grup RygaObiady dla grup.
W Rydze oferujemy dwudaniowe obiady dla grup w cenie od 5 EUR. Posiadamy kilka różnych zestawów obiadowych w atrakcyjnych cenach, zarówno dla grup tranzytowych, jak i zwiedzających naszą stolicę.

sale konferencyjne RygaSale konferencyjne.
Proponujemy wynajem sal konferencyjnych w niskich cenach. Sale są całkowicie wyposażone, w cenie jest bufet kawowy i przekąski. Sale można wynająć na godziny lub na dni.

degustacja specjałów kuchni łotewskiejDegustacja specjałów kuchni łotewskiej.
Proponujemy degustację potraw kuchni łotewskiej oraz degustację świetnych piw warzonych w niewielkich browarach. Razem z degustacją proponujemy zabawę przy muzyce na żywo - codziennie (muzyka na żywo gratis!).

degustacja balsamu ryskiegoDegustacja balsamu ryskiego (tylko dla dorosłych)
W Rydze oferujemy możliwość degustacji balsamu: bezpłatnie czarny balsam, za opłatą 4 różne alkohole + zestaw przekąsek. Degustację łączymy z prezentacją najciekawszych alkoholi produkcji łotewskiej.

rejsy wycieczkowe statkiem po DaugavieRejsy statkiem po Daugavie.
Ryga widziana od strony rzeki - interesująca wycieczka po Daugavie to inne spojrzenie na stolicę Łotwy. Gwarantujemy miły odpoczynek w czasie rejsu statkiem.

Ryga - wieczór w klubie bilardowymSpotkanie w klubie bilardowym.
Umożliwiamy również spędzenie wolnego czasu w klubie bilardowym, a także rozegranie mini mistrzostw bilardowych (lub w snookerze). Atrakcję tą polecamy szczególnie wycieczkom firmowym.

Dlaczego warto wybrać nas?

Posiadamy szerokie doświadczenie w organizacji imprez turystycznych na Łotwie. Wsród naszych klientów są duże zakłady pracy, agencje rozwoju realizujące projekty unijne, biura podróży z Polski i inne podmioty. Organizujemy również imprezy sylwestrowe dla singli w Rydze.
Dla nas ważne jest to, aby nasi turyści poznali i zachwycili się Łotwą, krajem stosunkowo mało znanym Polakom.

Marek Turtajew, Telefon w Polsce: +48 694 544 855
Email: kliknij i napisz maila